Skip to content

“Konec” webu mikrotik.tlupa.com

by admin on Prosinec 13th, 2009

Bloknul jsem mikroti.tlupa­.com. Ano je to tak. Když jsem stránku zakládal, měl jsem v záloze pár návodů, takže to vypadalo, že návody přibývají. Druhá věc, všechny jsem je dělal o prázdninách, kdy jsem měl spoustu času. Ale s nástupem do mé nové práce není čas vůbec. Když něco děláte, určitě to děláte s nějakým záměrem. Ten můj bylo trochu pomoct lidem co s mikrotikem začínají. Na oplátku jsem si od toho sliboval rostoucí návštěvnost stránek, která se ale nekonala. A jsme u toho, já nemám čas na tvorbu novách návodů, na stránkách se nic neděje a proto není žádná návštěvnost. A takhle mi to prostě nebaví. Proto jsem se rozhodl že dokud nebudu mít trochu času na nějakou tvorbu, nechám stránky zablokované…

mikrotik main.jpg

From → Web

5 Comments
 1. Martin permalink

  Škoda těch návodů byl to dobrý nápad a hodně lidem by určitě pomohl. Jsem v mikrotiku totální začátečník, ale moc se mi líbí. Na školení neni čas prý se tam člověk stejně nic nenaučí a ty videonávody jsou super.
  Máme RB433 a teď chceme k němu připojit dva providery. Zatím nevíme jak, ale prý to jde. Nikde na netu to nenajdu a takový návod by byl super.
  Martin

 2. admin permalink

  No asi máš pravdu, možná udělam takovej vanoční dárek a znova to pustim… Jinak to o čem mluvíš určitě jde viděl jsem na http://www.ispforum.cz spoustu témat s tímto problémem ta zkus kouknout tam ;-)

 3. Martin permalink

  Taky se přimlouvám za obnovení webu – s mikrotikem si hraju ve volným čase a moooooc se mi ta stránka líbila

 4. admin permalink

  OK, tak já ho zejtra asi znovu spustim

 5. admin permalink

  Tak máte vánoční dárek, už to opět běží…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes