Skip to content

První reálný obchod II.

by admin on Prosinec 10th, 2013

První věc, kterou jsem po příchodu domu udělal byla to že jsem otevřel počítač a začal zoufale obchodovat. Musím říct, že je to úplně jiný pocit obchodovat v reálu místo dema. Vzhledem k mé aktuální situaci která pro mě nebyla vůbec příznivá jsem se ten večer moc dobře necítil. Dělal jsem obchod za obchodem a snažil se všemi způsoby dostat své peníze zpět. Ten večer jsem udělal snad všechno co by spravny obchodník dělat neměl. Uzavřel jsem tolik obchodu jako v budoucnu za jeden mesic. Myslím, že to je právě ta největší chyba, kterou můžete udělat, doufat na místo myšlení. Snad to nějak dopadne.

money

Zavřít oči a značknout to. Když pomalu končil obchodní den s komoditami řekl jsem si, ze to zkusím udělat tak jak jsem měl naučené na demu. Zkusím to přes čekající pokyny. 3 minuty před 9 hodinou jsem nastavil čekající pokyn na buy i na sell + stoploss a s vírou v lepší zítřky jsem se chystal zavřít počítač. Par vteřin před koncem obchodního dne sem byl znovu v obchode. Nemohl jsem tomu uvěřit. Vše jsem přece nastavil s dostatečným odstupem tak jak je tohle možné. Nedá se nic dělat sem v obchode aspoň ze mám nastaveny ten stoploss uklidňovat jsem se.

Následujícího dne jsem se nemohl dočkat deváté. Konečně to přišlo burza zase jede ale mne jen údivem spadla brada až k zemi.

From → Ostatní

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes