Skip to content

Končím s demo účtem…

by Beran on Prosinec 15th, 2011

Tak přesně takhle jsem si představoval svůj ideální obchodní den. Člověk se ráno vzbudí, ležérním způsobem si zapne počítač a jakoby nic zjistí, že za pouhých 500 CZK, které mu byli strhnuty za poplatky, vydělal přes noc 100 000 CZK. Celkem Ok ráno, řekl bych J. Tato po dlouhé době pozitivní skutečnost, mi opravdu vrátila chuť do obchodování. To bylo to, co jsem vážně potřeboval. Opět jsem začal věřit, že by to mohlo jít J. Hned, jak jsem se vrátil z práce, sednul jsem k počítači a obchodoval. Tentýž večer jsem přišel asi o 50 000 CZK. Máte pravdu, bylo to opět to staré známé bezmyšlenkovité klikání. Jak říkal můj brácha, vždy když mě viděl u počítače:  Zase hraješ automaty J. „Tímhle způsobem to už dál nejde“ řekl jsem si v duchu pro sebe.

money

Prostě bylo na čase se rozhodnout. Buď se o tento druh práce začnu zajímat víc, nebo to dál tím to způsobem nemá žádný význam. Rozhodl jsem se pro první možnost. Zabrousil jsem na internetové stránky brokerské společnosti, přes kterou jsem obchodoval a zjistil velmi užitečnou věc. Na svých stánkách totiž měla záložku vzdělávání, ve které byl seznam literatury, jenž by si měl přečíst každý, kdo začíná, nebo se tomuto oboru chce věnovat alespoň trochu úspěšně.

Další velmi užitečnou věcí, o které jsem do té doby neměl vůbec tušení, byly takzvané webináře. Webinář je vlastně video záznam z internetového školení pro zákazníky (obchodníky), kteří se připojí na výukový server společnosti a toto školení, které má vždy předem dané téma probíhá přes internet.

Ihned jsem začal stahovat všechny tyto video záznamy, knížky a další výukové materiály abych si rozšířil své nulové znalosti. Současně při svých samostudiích jsem veškeré nově nabyté znalosti zkoušel na svém demo účtu. Postupně jsem zjišťoval plno užitečných informací a brzy jsem si našel svůj postup, nebo spíš strategii, která mi přinášela celkem solidní zisky. Nějaký pátek sem mojí novou obchodní strategii testoval a když jsem už druhý měsíc po sobě pořád vydělával něco kolem 15 000 týdně řekl jsem si, že asi nastal čas zkusit štěstí s reálným účtem.

From → Ostatní

2 Comments
 1. S tím demem si to zkoušel u Fio banky? Tak jsem si tam vytvořil účet a zkusím jak mi to půjde.

  Kdysi ještě na gymplu jsme měli takovou hru, kde jsme si psali a přepočítávali fiktivní koupě a prodeje do tabulky podle RM-systému. Pár tisíc jsem na tom jakoby i vydělal, ale to bylo spíš štěstí.

  Člověk se tomu asi musí opravdu hodně věnovat, s reálnými penězi bych se bál.

  Jsem zvědavý jak ti to dopadne, držím palce ;)

 2. admin permalink

  Zdarec, obchoduju přes X-Trade Brokers :-)
  Je to celkem mazec, ale k tomu dojdu časem :-)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes