Skip to content

Jak jsem se stal málem milionářem (dolarovým)…

by Beran on Září 2nd, 2011

Už od mala jsem říkal, že jednoho dne zbohatnu. Pořád jsem přemýšlel, jak toho dosáhnu až do chvíle, kdy jsem uviděl film Wall Street. Úplně mě uchvátil ten systém vydělávání peněz, aniž bych musel dělat něco extra náročného, peníze se jen sypaly. Lidé na Wall Streetu chodili v uhlazených kvádrech a co mě nejvíce zaujalo, byly jejich kšandy. Hned jsem si představil jak bych při prvních vydělaných penězích vždycky pořádně zapráskal svými drahými kšandami. Prostě takový Gordon Gekko.

money

Hned druhý den jsem se začal pídit po internetu jak to s tím burzovním světem vlastně je a zda si můžu splnit svůj sen a zkusit vydělávat peníze tak říkajíc bez práce. Na internetu jsem našel zajímavé stránky jedné brokerské společnosti.Měl jsem štěstí, protože zrovna probíhala investiční soutěž, kde si mohl každý zúčastnění zdarma založit svůj obchodní účet a zkusit vydělat nějaké imaginární peníze. Na toho nejlepšího čekalo krásné reálné Porsche. To byla přesně ta příležitost, na kterou jsem čekal.

Hned jsem si založil účet a zapojil se do hry. Během mých asi tří obchodů jsem přišel o všechny své imaginární peníze a hra pro mě skončila. No, přiznávám, že to byl celkem rychlý konec.Po této zkušenosti můj zájem o svět velkých peněž trochu opadl a na nějaký čas jsem si dal pohov …

 

From → Software

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes